Українцям роз'яснили, які тарифи діятимуть за різних обсягів споживання

У компанії YASNO встановили ліміти для українців, у рамках яких вони можуть платити за світло за тарифом 2,64 грн/кВт*год. Про це представники компанії розповіли в одному із коментарів на запитання споживача, передає Стіна .

"У період з 1 жовтня по 30 квітня для споживачів з електроопаленням вартість електроенергії становитиме:

  • за споживання до 2000 кВт*год/міс включно – 2,64 грн/кВт*год за весь обсяг;
  • за споживання понад 2000 кВт*год/міс – 4,32 грн/кВт*год за весь обсяг.

YASNO не впливає на формування тарифів та нарахування пільг на електроенергію для населення. За детальною інформацією щодо нарахування пільг/субсидій слід звертатися до органів Пенсійного фонду України", - йдеться у коментарі.

Таким чином, у компанії відповіли на коментар обуреного споживача, який поцікавився, як за новими драконівськими тарифами платити власникам житла з електрооторненням. Зокрема, його автор обурюється тим, що взимку за світло доведеться платити 4800 грн. при зарплаті 5200 грн., і нагадує, що деякі пенсіонери отримують по 2800 грн. на місяць.

У YASNO також порекомендували по можливості включати потужні побутові прилади в денний час, коли світло є за графіком. "Саме вдень дефіцит електроенергії покриває генерація від сонячних електростанцій та імпорт, рівень якого вищий за ніч", - йдеться в повідомленні компанії.

У компанії зазначили, що в плановому ремонті знаходяться два енергоблоки АЕС, один з яких найближчим часом має бути підключений до системи.

Крім того, у ремонті лінія, якою відбувався імпорт електроенергії зі Словаччини, тому обмеження діють протягом усієї доби – і вдень, і вночі. Однак українцям рекомендують прати та заряджати пристрої саме в денні години.