Українці можуть встановити собі сонячну систему та навіть продавати "зайву" енергію

Компанія Yasno пропонує українцям встановлювати сонячні станції та навіть готова викупити надлишки електроенергії. Подробиці оприлюднені на офіційному сайті компанії, повідомляє портал Стіна .

"Сучасні проблеми вимагають сучасних рішень, тому ми запускаємо продаж та встановлення сонячних станцій "під ключ" з викупом надлишків згенерованої електроенергії. У нас є кілька типів сонячних станцій – від компактних панелей для невеликих домогосподарств до системних пропозицій для великого бізнесу. Ці рішення дозволять не лише бути незалежними від можливих відключень, а й економити витрати на електроенергію та допомагати енергосистемі", - йдеться у повідомленні.

Українцям потрібно лише визначитися зі станцією – все інше робить компанія: прорахунок, проектування, доставка, встановлення, включення комерційного обліку та навіть викуп надлишку електроенергії.

Оформлення та встановлення відбуваються у кілька етапів:

  • погодьте підключення станції з вашим оператором системи розподілу
  • встановіть лічильники генерації
  • підпишіть договір купівлі-продажу з Yasno
  • отримуйте гроші за продаж надлишків генерації

Наприклад, станція потужністю 5 кВт коштуватиме українцям 90 тис. грн, а всі роботи займуть близько місяця. Дізнатися про всі подробиці можна на сайті компанії.

Читайте також:

Ніжний аромат з дитинства: рецепт бабусиних запашних верств з молодої полуниці

"Київстар" закриває популярні тарифи: що зміниться для абонентів, до чого готуватись і з чим це пов'язано

Ситний перекус всього за 15 хвилин: рецепт солоних сирників із вареними яйцями та зеленим горошком