Зокрема абонент «Київстар», який мешкає у Львівській області, вирішив уточнити, коли саме його відключать від 3G.

«Коли ви плануєте відключення 3G у Львівській області? Чи будуть нові тарифи?», - уточнив користувач мобільного зв'язку на офіційній сторінці «Київстар» у Facebook, передає Politeka .

У компанії роз'яснили, повідомивши, чи справді на Львівщині зникне 3G для абонентів «Київстар».

«Найближчим часом не планується ні відключення 3g у вашій області, ні введення нових тарифів. Якщо будуть зміни, ми обов'язково про це проінформуємо на сайті чи в соцмережах», - сказав представник компанії.

Нагадаємо, раніше у незалежній спільноті мобільних технологій України MZU-Мобільний Зв'язок України повідомили, що Київстар почав розсилати SMS про відключення 3G.

Інформація про дату відключення 3G відбудеться заздалегідь.

Причина відключення – подальший розвиток 4G-мережі та впровадження нових технологій.

Користувачам смартфонів рекомендували включити 4G/LTE, щоб надалі користуватися високошвидкісним мобільним інтернетом та зв'язком.

Також нагадаємо, що раніше Київстар повідомив, що тестуватиме 4G-радіочастоти в Івано-Франківську та Кам'янці-Подільському. Тести розпочнуться з 1 серпня.

«Під час тестування абоненти продовжуватимуть користуватися дзвінками, SMS та іншими мобільними сервісами, але замість мобільного 3G-інтернету для них стане доступним більш швидкісний 4G», - обіцяли у «Київстар».