Кожен досвідчений садівник має свої перевірені прийоми, що дозволяють забезпечити рясний урожай. Якщо вам цікаво дізнатися про основний народний засіб для добрива часнику і про те, як захистити його і цибулю від мух, читайте далі, оскільки агрономи поділилися своїми секретами.

Червень – вирішальний місяць для вирощування часнику. У цей період розквітає листя, а під ґрунтом активно розвиваються цибулини. Отже, на цьому етапі дуже важливо вносити відповідні добрива.

Під час озимого часнику рекомендується внесення в середині місяця калійно-фосфорних добрив. Змішайте 1,5 столові ложки суперфосфату і 200 г просіяної золи в 10 л теплої води. Типове дозування складає 3 літри цієї суміші на квадратний метр. Перед внесенням добрив забезпечте полив відстояною водою.

Що стосується весняного часнику, то внесення добрив має відбутися дещо пізніше, ближче до кінця червня.

Часник
Часник

Є два популярні варіанти:

Змішайте 30 г суперфосфату, 15 г сірчанокислого калію і 10 літрів води.

Змішайте 30 г суперфосфату, 200 г золи і 10 літрів води.

В обох випадках норма внесення становить приблизно 2 літри розчину на квадратний метр.

Якщо суперфосфату немає, може бути достатньо зольного настою (на 10 л води використовуйте 1,5 склянки просіяної золи). Перед нанесенням дайте суміші постояти 3:00. Додатково після дощу чи поливу можна внести золу у сухому вигляді, обробивши нею землю біля рослин часнику.

Читайте також:

Такого врожаю великого та солодкого перцю у вас ще не було: старовинний секрет червневого підживлення

Перцю вистачить і на салати, і на консервацію: як отримати багатий урожай - секрети городників

Помідори тріскатимуться та гірчать: названі помилки, які занапастить урожай томатів