Кожен досвідчений городник знає, що для того, щоб солодкий перець, часто званий "болгарським", відчував себе комфортно, йому потрібні хороша освітленість, висока вологість повітря та рясний полив.

Правда, солодкий перець – досить вибаглива рослина, але ця його якість не заважає сотням тисяч садівників, щороку збирати з городу сотні кілограм цієї дивовижної рослини. Для того щоб солодкий перець був соковитим, стиглим і не піддався впливам шкідників, просто доведеться вивчити особливості його посадки та догляду.

Так, потрібно враховувати, що ідеальним місцем для перцю є нейтральні супіщані та суглинні грунти, на яких раніше не росли пасльонові (наприклад, томати або баклажани), т.к. в іншому випадку рослини можуть отримати "у спадок" ряд захворювань, що таяться у землі.

Добре висадити перець там, де раніше росли капуста, огірки, баштанні та бобові культури.

Болгарський перець любить сонце і не любить вітру, тому вибирайте захищені від нього ділянки. Садіть перець на південній стороні вашого городу так, щоб інші рослини не закривали його від сонячного проміння.

Яку температуру не любить перець

Розсада не переносить температури нижче +5 ℃, а дорослі перці -1 ℃. Крім того, слід знати, що при температурі нижче 12°С рослина перцю припиняє ріст, а при 6°С починається відмирання листя. У разі перегріву вище за +30 ℃ значно знижується врожайність.
Що ж до теплиці, то в сонячну погоду там важливо дотримуватися температури близько 28 градусів (у похмуру погоду близько 24), а вночі оптимальною буде близько 20 градусів.

Читайте також:

Як виростити абрикос із кісточки, щоб він шикарно плодоносив і дивував урожаєм

Ви можете залишитись без урожаю: чого бояться кабачки і що не можна поряд з ними садити

Чи можна удобрювати помідори золою та яким буде врожай: важливі поради